O nas

 

Ania

– człowiek od spraw wizualnych. Woda to jej żywioł. Przepływa wpław kilometry i jakoś jej to nie męczy. Fotografka, zapalona narciarka i entuzjastka alternatywnych metod rozwoju osobistego. W środowisku artystycznym czuje się równie dobrze jak w wodnym. Musi podróżować i tańczyć.  

Piotr

–  człowiek od spraw technicznych. Zodiakalny rak od zawsze związany z wodą. Żeglarz, płetwonurek i sternik motorowodny morski. Do tego strażak, narciarz, piłkarz i skoczek spadochronowy. W wolnych chwilach szykuje dla Was nowe łodzie.

 

Jak to się wszystko zaczęło?

Na początku łódka Skilso wcale nie miała być na wynajem. Pewnego dnia okazało się, że każde z nas myślało o własnej łodzi jeszcze zanim się poznaliśmy. A że, jak wiadomo, marzenia się spełniają, kilka dni później nadarzyła się okazja i… Skilso było nasze. Z czarterem wyszło jakoś tak naturalnie.

I pociągnęło za sobą pewne przyjemne skutki.

Przeprowadzka nad rzekę, nowi fajni znajomi, wyzwania i plany, inwestycje, miliony pomysłów. I pragnienie by pokazać Wam jak piękny jest nasz region. Zarazić pasją do turystyki wodnej i pokazać, że fantastycznie się pływa Łodzią po Żuławach!